KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851002
nr 1585 1002
Jan Katowski. Signerad, daterad 1925, vildhästar på tundran. Olja på duk, 104x242 cm, yttermått inklusive ram: 121x260 cm
Utrop:
7.600 kr
Såld:
9.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:30:30
6.000 kr
6.200 kr
8.000 kr
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.000 kr (Budbetjänt)
9.000 kr
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska